





90 ₴/пог.м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Алюмінієвий профіль кутовий для світлодіодної стрічки 17х17мм
Призначений для монтажу світлодіодної стрічки. Використовується для установки джерела світла, в кутових місцях.
Захищає світлодіоди від перегрівання, збільшуючи цим термін їх служби.
Захищає стрічку від механічних пошкоджень.
Розсіювач створює м'яке рівномірне освітлення.
Компактність профілю забезпечує максимальний кут розсіювання і непомітність конструкції.
Алюмінієвий профіль кутовий для світлодіодної стрічки 17Х17 мм має довжину 2 м. В комплект не входять заглушки і кріплення, продаються окремо.
| країна виробник | Китай |
| форма | кутовий |
| матеріал корпусу | алюміній |
| матеріал розсіювача | полікарбонат |
| форма расеивателя | дугоподібний |
| ширина | 17мм |
| висота | 17мм |
| довжина | 2м |
https://svetotechnika.com.ua/g4087922-profil-alyuminievyj-dlya
Ми на лінії з 9-00 до 18-00
Наші переваги:
! вигідні ціни для оптових клієнтів
! великий вибір продукції( частина товару поки не представлено в інтернет-магазині)
! якісний товар
! відправка товару по всій Україні будь-яким зручним для Вас перевізником
! консультація і підбір і підключення продукції за Вашими побажаннями
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3
|
Передоплата на карту банку або готівкою при самовивозі. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Відмінна якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані і мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Відправляємо замовлення протягом 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки складає до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові отвори | Ні |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип | Профіль для світлодіодної стрічки |
| Розміри | |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 17 мм |