
180 ₴/пог.м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Алюмінієвий профіль для світлодіодної стрічки 30х20мм
Призначений для монтажу світлодіодної стрічки.
Захищає світлодіоди від перегрівання, збільшуючи цим термін їх служби.
Захищає стрічку від механічних пошкоджень.
Розсіювач створює м'яке рівномірне освітлення.
Алюмінієвий профіль для світлодіодної стрічки 30Х20 мм має довжину 2 м. В комплект не входять заглушки і кріплення, продаються окремо.
| країна виробник | Китай |
| форма | прямокутний |
| матеріал корпусу | алюміній |
| матеріал розсіювача | полікарбонат |
| ширина | 30мм |
| висота | 20мм |
| довжина | 2м |
https://svetotechnika.com.ua/g4087922-profil-alyuminievyj-dlya
Ми на лінії з 9-00 до 18-00
Наші переваги:
! вигідні ціни для оптових клієнтів
! великий вибір продукції( частина товару поки не представлено в інтернет-магазині)
! якісний товар
! відправка товару по всій Україні будь-яким зручним для Вас перевізником
! консультація і підбір і підключення продукції за Вашими побажаннями
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3
|
Передоплата на карту банку або готівкою при самовивозі. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Отменное качество Вся реализуемые нами устройства сертифицированы и имеют официальную гарантию качества. |
![]() |
Огромный выбор Широкий ассортимент светодиодных панелей разных типов и конструкций удовлетворит любые запросы. |
![]() |
Быстрая доставка Отправляем заказы в течение 24 часов надежными ТК, благодаря чему срок доставки составляет до 3 дней. |
![]() |
Специальные предложения Предлагаем лучшие условия работы для оптовиков, делаем скидки для постоянных клиентов. |
![]() |
Профессиональный сервис Всегда исчерпывающе отвечаем на все возникшие вопросы и даем рекомендации по выбору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові отвори | Ні |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип | Профіль для світлодіодної стрічки |
| Розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 30 мм |