









273 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Переваги:
Виконані з використанням виробником нових економічних технологій, із збереженням типових показників ефективності і якості.
Режим роботи 30000 годин, завдяки високоякісному драйверу серії LL-8XX працює в діапазоні напруги 120-240V.
Дозволяє заощадити до 70% електроенергії в порівнянні з застарілими прожекторами.
Вузький Корпус, виконаний з литого алюмінію під тиском і ударостійкого загартованого силікатного скла.
Монтувати в ніші невеликої глибини і важкі для монтажу місця, стало набагато зручніше завдяки вузькому корпусу
| Загальні характеристики: | |
| Кількість світлодіодів | 12LED |
| Тип світлодіодів | 2835SMD |
| Матеріал корпусу | Литий алюміній |
| Матеріал розсіювача | Прозоре скло загартоване |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 120-230V |
| Потужність | 10W |
| Світловий потік | 800Lm |
| Колірна температура | 6400K |
| Розмір | 111x100x25 мм |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Кількість в упаковці | 1 |

Замовити Світлодіодний прожектор Feron LL-851 10W 6400K

|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3
|
Передоплата на карту банку або готівкою при самовивозі. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Отменное качество Вся реализуемые нами устройства сертифицированы и имеют официальную гарантию качества. |
![]() |
Огромный выбор Широкий ассортимент светодиодных панелей разных типов и конструкций удовлетворит любые запросы. |
![]() |
Быстрая доставка Отправляем заказы в течение 24 часов надежными ТК, благодаря чему срок доставки составляет до 3 дней. |
![]() |
Специальные предложения Предлагаем лучшие условия работы для оптовиков, делаем скидки для постоянных клиентов. |
![]() |
Профессиональный сервис Всегда исчерпывающе отвечаем на все возникшие вопросы и даем рекомендации по выбору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість світлодіодів | 12 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал розсіювача | Загартоване скло |
| Потужність | 10 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Світловий потік | 800 лм |
| Світловіддача | 80 лм/Вт |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | На опору |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Термін служби | 5 років |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | Білий |
| Колірна температура | 6400К |
| Цоколь | LED module |
| Ресурс роботи в годинах | 30000 |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищений корпус | Ні |
| Датчик руху | Ні |
| Захисна решітка | Ні |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Лампочка в комплекті | Так |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Стиль виконання | Класичний |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Розміри | |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 11.1 см |
| Ширина | 2.5 см |