



360 ₴/пог.м
Показати оптові ціниАлюмінієвий профіль накладний для світлодіодної стрічки 50х20мм
Призначений для монтажу світлодіодної стрічки.
Захищає світлодіоди від перегрівання, збільшуючи цим термін їх служби.
Захищає стрічку від механічних пошкоджень.
Розсіювач створює м'яке рівномірне освітлення.
Алюмінієвий профіль накладний для світлодіодної стрічки 50Х20 мм має довжину 2 м. В комплекті до профілю 2м идуть: розсіювач 2 м, 2 шт. заглушки з отвором + 4 шт. кріплення металеве
| країна виробник | Китай |
| форма | прямокутний |
| матеріал корпусу | алюміній |
| матеріал розсіювача | полікарбонат |
| форма расеивателя | дугоподібний |
| ширина | 50мм |
| висота | 20мм |
| довжина | 2м |

Мы на линии с 9-00 до 18-00
Наши преимущества:
! выгодные цены для оптовых клиентов
! большой выбор продукции( часть товара пока не представлено в интернет-магазине)
! качественный товар
! отправка товара по всей Украине любым удобным для Вас перевозчиком
! консультация и подбору и подключению продукции по Вашим пожеланиям
|
1
|
Оформление заявки на сайте или в телефонном режиме. |
|
2
|
Согласование всех тонкостей с менеджером магазина. |
|
3
|
Предоплата на карту банка или наличными при самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Відмінна якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані і мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Відправляємо замовлення протягом 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки складає до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип | Профіль для світлодіодної стрічки |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 50 мм |