59 ₴/пог.м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Алюмінієвий профіль гнучкий для світлодіодної стрічки 15х5мм
Призначений для монтажу світлодіодної стрічки.
Захищає світлодіоди від перегрівання, збільшуючи цим термін їх служби.
Захищає стрічку від механічних пошкоджень.
Розсіювач створює м'яке рівномірне освітлення.
Компактність профілю забезпечує максимальний кут розсіювання і непомітність конструкції.
Алюмінієвий профіль гнучкий для світлодіодної стрічки 15Х5 мм має довжину 2 м. В комплект не входять заглушки і кріплення, продаються окремо.
| країна виробник | Китай |
| форма | прямокутний |
| матеріал корпусу | алюміній |
| матеріал розсіювача | полікарбонат |
| форма расеивателя | дугоподібний |
| ширина | 15мм |
| висота | 5мм |
| довжина | 2м |
Ми на лінії з 9-00 до 18-00
Наші переваги:
! вигідні ціни для оптових клієнтів
! великий вибір продукції( частина товару поки не представлено в інтернет-магазині)
! якісний товар
! відправка товару по всій Україні будь-яким зручним для Вас перевізником
! консультація і підбір і підключення продукції за Вашими побажаннями
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3
|
Передоплата на карту банку або готівкою при самовивозі. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Відмінна якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані і мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Відправляємо замовлення протягом 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки складає до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові отвори | Ні |
| Матеріал виготовлення | Алюміній |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип | Профіль для світлодіодної стрічки |
| Розміри | |
| Висота | 7 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 15 мм |