
180 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світлодіодна лінійка smd 5630 12V 30W тепле світіння
Світлодіодна лінійка, на відміну від світлодіодної стрічки, має жорстку алюмінієву основу, що забезпечує її більшу міцність.
Застосовується для освітлення стін, стель, предметів інтер'єру, рекламних конструкцій, меблів у приміщенні.
Можливе використання в якості основного освітлення.
| країна виробник | Китай |
| ступінь захисту | IP20 |
| тип світлодіода (smd) | 5730 |
| колір світіння | теплий білий |
| напруга | 12V |
| споживана потужність | 30W/m |
| кількість світлодіодів | 144/m шт. |
| інтервал різання | 3 см |
| самоклейка | є |
Монтаж лінійки не складний. Лінійка розділена на сегменти по 3 див.( кратність різання 3 діода). Це дуже зручно, оскільки дозволяє відрізати ту довжину, яка необхідна.
Клеїти лінійку необхідно на жорстку, гладку, попередньо знежирену поверхню. Для того, щоб лінійка трималася ще краще на поверхні-використовують звичайний двосторонній скотч.
Підключення світлодіодним лінійки до мережі 220 здійснюється за допомогою блоку живлення 12v.
У продажу є інші види світлодіодних лінійок:
https://svetotechnika.com.ua/g85176662-svetodiodnye-linejki
Наші переваги:
! вигідні ціни для оптових клієнтів
! великий вибір продукції( частина товару поки не представлено в інтернет-магазині)
! якісний товар
! відправка товару по всій Україні будь-яким зручним для Вас перевізником
! консультація і підбір і підключення продукції за Вашими побажаннями
Замовити світлодіодну лінійку smd 5730 12v 30w тепле світіння :
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3
|
Передоплата на карту банку або готівкою при самовивозі. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Відмінна якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані і мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Відправляємо замовлення протягом 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки складає до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість світлодіодів | 144 шт. |
| Кількість кольорів | 1 |
| Максимальна потужність | 30 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Кут свічення | 120 град. |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Габарити | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 12 мм |