

765 ₴
Показати оптові ціниСвітильник-пастка застосовується для знищення мух, комарів, мошок та інших літаючих та повзаючих комах. Встановлена у пристрій інсектицидна лампа своїм освітленням приваблює комах, які пролітаючи до неї через ґрати, гинуть від електричного розряду.
Загиблі комахи потрапляють в спеціальний піддон, з якого легко видаляються.
Рекомендується використовувати в приміщеннях площею до 100 квадратних метрів.
Робоча температура навколишнього середовища від 0 до +40 градусів. Відносна вологість повітря від 10% до 85%
Основні характеристики:
| Кількість ламп | 1 |
| тип лампи | люмінесцентна |
| Споживана потужність | 6W |
| робоча частота | 50 Гц |
| робоча площа | до 30 кв. м. |
| принцип дії | електричний |
| Напруга | 230V |
| Ступінь захисту | IP20 |
https://svetotechnika.com.ua/g40570389-lovushki-dlya-nasekomyh
Чекаємо ваших замовлень!
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3
|
Передоплата на карту банку або готівкою при самовивозі. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Відмінна якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані і мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Відправляємо замовлення протягом 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки складає до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мошок, Від комарів, Від повзаючих комах, Від мух, Від літаючих комах, Від метеликів/метеликів |
| Площа дії | 30 кв.м |
| Споживана потужність | 6 Вт |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 230 В |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 600 г |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Потужність лампи | 6 Вт |