

675 ₴
Показати оптові ціниСвітильник-пастка застосовується для знищення мух, комарів, мошок та інших літаючих та повзаючих комах. Встановлена у пристрій інсектицидна лампа своїм освітленням приваблює комах, які пролітаючи до неї через ґрати, гинуть від електричного розряду.
Загиблі комахи потрапляють в спеціальний піддон, з якого легко видаляються.
Рекомендується використовувати в приміщеннях площею до 20 квадратних метрів.
Робоча температура навколишнього середовища від 0 до +40 градусів. Відносна вологість повітря від 10% до 85%
Основні характеристики:
| Кількість ламп | 1 |
| тип лампи | люмінесцентна |
| Споживана потужність | 4W |
| робоча частота | 50 Гц |
| робоча площа | до 20 кв. м. |
| принцип дії | електричний |
| Напруга | 230V |
| Ступінь захисту | IP20 |

https://svetotechnika.com.ua/g40570389-lovushki-dlya-nasekomyh

Чекаємо ваших замовлень!

|
1
|
Оформление заявки на сайте или в телефонном режиме. |
|
2
|
Согласование всех тонкостей с менеджером магазина. |
|
3
|
Предоплата на карту банка или наличными при самовывозе. |
|
4
|
Доставляем транспортными компаниями по всей Украине. |
![]() |
Отменное качество Вся реализуемые нами устройства сертифицированы и имеют официальную гарантию качества. |
![]() |
Огромный выбор Широкий ассортимент светодиодных панелей разных типов и конструкций удовлетворит любые запросы. |
![]() |
Быстрая доставка Отправляем заказы в течение 24 часов надежными ТК, благодаря чему срок доставки составляет до 3 дней. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мошок, Від комарів, Від повзаючих комах, Від мух, Від літаючих комах, Від метеликів/метеликів |
| Площа дії | 20 кв.м |
| Споживана потужність | 4 Вт |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 230 В |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 600 г |
| Висота | 225 мм |
| Діаметр | 115 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Потужність лампи | 4 Вт |