




261 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Стельові точкові поворотні світильники — це чудове рішення для створення оригінального дизайну.
Їх встановлюють як для основного освітлення, так і для підсвічування.
Завдяки поворотному механізму світло можна спрямовувати точково на об'єкт, що освітлюється, так і створити основне освітлення завдяки кількості світильників,правивши промені світла один за одним.
Переваги:
Керування світлом. Світильник обладнаний патроном GU10, у такий спосіб Ви самі вибираєте яскравість лампи та її температуру світіння.
Регулювання напрямку світлового потоку.
Естетичність конструкції. Світильник має знімне фіксувальне кільце, , що перекриває контури лампи. Саме тому світильник має цілісний вигляд конструкцією без проміжків.
Удобство монтажа. У світильника простий монтаж і надійна фіксація. Основа світильника зручно з'єднується з корпусом за допомогою різі. Обладнаний клемником для швидкого та зручного під'єднання до мережі 220.
Якість виробу. Міцний корпус з алюмінію, який не схильний до корозії. З допомогою пружин, які встановлені всередині конструкції, лампа надійно притискається до фіксувального кільця без проміжків і щілин.
Заземлення. Світильник обладнаний захисним заземлювальним контактом, який відповідає українським і європейським стандартам електробезпеки.
! Простота монтажа
! Підходить для всіх видів стелі: Гіпс, Пластик, Натяжний тощо
! Акуратний дизайн
| Тип світильника | Точковий, Поворотний |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Тип лампи | Mr 16 |
| Тип цоколя | Gu 10 |
| Напруга мережі | 230 V |
| Колір корпусу | Білий |
| Виробник | Китай |
| Країна виробника | Китай |
| Габарити | 80*90 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Гарантія | 1 рік |
Різновиди: https://svetotechnika.com.ua/g23937444-trekovye-svetodiodnye-svetilniki
Замовити Стельовий світильник білий поворотний точковий циліндр
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банку за самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Джерело світла | LED module |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал, Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Потужність | 40 Вт |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 180 г |
| Висота | 85 см |
| Діаметр | 80 см |
| Довжина | 85 см |
| Ширина | 80 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Спосіб монтажу | На стелю |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип освітлення | накладної стельовий поворотний світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип розсіювача | будь-яка лампа з цоколем GU10 |
| Колір корпусу | Білий |
| Основні | |
| Цоколь | GU10 |