
4 545 ₴
Показати оптові ціниРамка розетки для потрійна алюміній schneider electric asfora
Застосовують для створення блоку трьох вимикачів або розеток.
Легко монтується, надійно фіксує розетки або вимикачі, створюючи упор конструкції в стіні.
Вдало впишеться в інтер'єр як декорує елемента, додасть розеток або вимикачів акуратний естетичний вигляд.
Сумісна з усіма розетками та вимикачами Schneider Electric Asfora.
Рамка виготовлена з ударостійкого і термостійкого пластику, який довго зберігає колір, оскільки стійкий до ультрафіолету. .
| виробник | Schneider Electric |
| кількість постів | 3 |
| тип установки | горизонтальна |
| матеріал корпусу | пластик |
| колір корпусу | алюміній |
| ступінь захисту | ip20 |
| висота | 83 мм |
| ширина | 225 мм |
| глибина | 9 мм |
https://svetotechnika.com.ua/g97675451-ramki-shnajder-belyekremovye
https://svetotechnika.com.ua/g97677714-ramki-shnajder-tsvetnye
Ми на лінії з 9-00 до 18-00
Наші переваги:
! вигідні ціни для оптових клієнтів
! великий вибір продукції( частина товару поки не представлено в інтернет-магазині)
! якісний товар
! відправка товару по всій Україні будь-яким зручним для Вас перевізником
! консультація і підбір і підключення продукції за Вашими побажаннями
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3
|
Передоплата на карту банку або готівкою при самовивозі. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Відмінна якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані і мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Відправляємо замовлення протягом 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки складає до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Вага | 27 г |
| Кількість роз'ємів | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 83 мм |
| Довжина | 9 мм |
| Ширина | 225 мм |