









676 ₴
Показати оптові ціни
| Тип | настільна лампа |
| стан | нове |
| матеріал плафона | Матовий акриловий полімер |
| матеріал каркасу | Пластик |
| колір | чорний |
| вимикач | на корпусі |
| напруга | 220-240 В |
| виробник | Feron |
| країна виробник | Китай |
Пройшовши за посиланням можна подивитися інші настільні лампи:
https://svetotechnika.com.ua/g23397229-nastolnye-lampy
Замовити Настільна світлодіодна лампа Feron DE1725 9W 6400К
Ми на лінії з 9-00 до 18-00
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6400К |
| Напруга | 220 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 700 г |
| Висота | 360 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Ширина | 150 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цоколь | LED module |