


726 ₴
Показати оптові ціни
Настінний вуличний світильник під патрон GU10 призначений для архітектурного підсвічування фасадів будівель, балконів, огорож, терас. Завдяки оригінальному виконанню та стильному дизайну його можна використовувати в домашньому інтер'єрі для основного підсвічування або для розділення приміщення на окремі зони.
|
Корпус виготовлений з міцного алюмінію, світильник призначений для зовнішнього та внутрішнього освітлення. |
|
|
Оснащений пило- та вологозахисною кришкою, яка перешкоджає попаданню забруднень і вологи всередину корпусу. |
|
|
Доповнений патроном GU10, що дозволяє підібрати необхідну потужність і температуру світлодіодної лампи. |
|
|
Легко та швидко монтується, забезпечує якісне світіння без відблисків і мерехтінь. |
|
1
|
Індивідуальний підхід. |
|
2
|
Професійна консультація. |
|
3
|
Доставка в усі регіони України. |
|
4
|
Вигідні ціни для оптових покупців. |
| країна виробник | Китай |
| тип освітлення |
для зовнішнього і внутрішнього освітлення |
| тип освітлення | стаціонарне |
| спосіб монтажу | настінний |
| матеріал корпусу | алюміній |
| колір корпусу | сірий |
| напруга | 230В |
| тип харчування | мережа |
| цоколь | GU10 |
| кількість в упаковці | 1 шт |
| ступінь захисту | IP54 |
| пылевлагозащищенная кришка | є |
| лампочка в комплекті | немає |
| тип світильника | накладної |
| ширина | 68 мм |
| висота | 92 мм |
| довжина | 152 мм |
В інтернет-магазині «Світлотехніка !!!» представлений великий вибір освітлювальних приладів, які відповідають сучасним технічним вимогам, мають прекрасний зовнішній вигляд і володіють відмінним функціоналом — оформити заявку на нашому сайті ви можете прямо зараз!
Подивитись інші вуличні світильники: https://svetotechnika.com.ua/g87766162-fasadnye-arhitekturnye-svetilniki
Оформити замовлення на сайті або по телефону
Консультація менеджера та обговорення всіх деталей замовлення
Оплата зручним способом
Доставка обранним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Напруга | 230 В |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цоколь | GU10 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Висота | 6.8 см |
| Довжина | 15.2 см |
| Ширина | 9.2 см |