






171 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світлодіодний светильник Feron є аналогом світильників типу downlight.
Інші потужності даного світильника можна подивитися тут:https://svetotechnika.com.ua/g5194534-svetodiodnye-vreznye-paneli
Інші види світильників можна подивитися тут: https://svetotechnika.com.ua/g7252429-svetodiodnye-paneli
Підходить для будь-якого приміщення, де потрібно багато світла.
Світлодіоди розташовані всередині світильника, а не по його периметру.
Завдяки чому даний світильник світло не краде, а видає близько 70 ват лампи розжарення.
Використання світлодіодного светильника дозволяє секономить 90% електроенергії, у порівнянні зі світильниками
у яких використовуються лампи розжарювання, більше 50%, порівняно з тими, в яких використовуються енергозберігаючі лампи.
| тип світильника | вбудовуваний |
| кількість світлодіодів | 10LED |
| матеріал корпусу | алюміній |
| матеріал розсіювача | матовий акриловий полімер |
| колір корпусу | білий |
| драйвер | в комплекті |
| напруга | 230V |
| потужність | 5W |
| світловий потік | 400Lm |
| колірна температура | 4000K нейтральний білий |
| розмір |
92(зовнішній діаметр)*28(висота) мм |
| ступінь захисту | IP20 |
| вбудовуваний розмір | 67 mm |
| гарантія | 12 міс. |
Має значний ресурс роботи, завдяки використанню передових технологій виробництва,
сучасних матеріалів і комплектуючих.
Це екологічний світильник - у ньому відсутні інфрачервоні та ультрафіолетові випромінювання.
Світильник включається миттєво і забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне світіння без мерехтіння і відблисків.
Це створює комфортні умови як для роботи, так і для відпочинку.
Світильник дуже простий в підключенні і монтажі.
Светодиодніе світильники TM Feron - це сучасний надійний продукт високої якості для освітлення житлових,
адміністративно-офісних, торговельних, громадських і інших приміщень.
Пройшовши за посиланням можна подивитися інші аналогічні світильники: https://svetotechnika.com.ua/g7252429-svetodiodnye-paneli
Замовити Feron AL527 5W 4000K точковий світильник (корпус-білий)

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Кількість джерел світла | 10 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Спрямоване світло | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Світловий потік | 400 лм |
| Світловіддача | 80 лм/Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Кількість світлодіодів | 10 |
| Мінімальна колірна температура | 4000 К |
| Потужність | 5 |
| Напруга | 220 |
| Світловий потік, lm | 400 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 40 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 180 г |
| Висота | 28 мм |
| Діаметр | 92 мм |
| Діаметр врізного отвору | 67 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 67 мм |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Зовнішній діаметр | 95 мм |