



215 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світлодіодний светильник Feron є аналогом світильників типу downlight.
Інші потужності даного світильника можна подивитися тут:https://svetotechnika.com.ua/g5194534-svetodiodnye-vreznye-paneli
Інші види світильників можна подивитися тут: https://svetotechnika.com.ua/g7252429-svetodiodnye-paneli
Підходить для будь-якого приміщення, де потрібно багато світла.
Світлодіоди розташовані всередині світильника, а не по його периметру.
Завдяки чому даний світильник світло не краде, а видає близько 70 ват лампи розжарення.
Використання світлодіодного светильника дозволяє секономить 90% електроенергії, у порівнянні зі світильниками
у яких використовуються лампи розжарювання, більше 50%, порівняно з тими, в яких використовуються енергозберігаючі лампи.
| тип світильника | вбудовуваний |
| кількість світлодіодів | 14LED |
| матеріал корпусу | алюміній |
| матеріал розсіювача | матовий акриловий полімер |
| колір корпусу | білий |
| драйвер | в комплекті |
| напруга | 230V |
| мощность | 7W |
| световой поток | 560Lm |
| цветовая температура | 2700K теплый |
| размер |
108(наружный диаметр)*28(высота) mm |
| степень защиты | IP20 |
| встраиваемый размер | 78 mm |
| гарантия | 12 мес. |
Имеет значительный ресурс работы, благодаря использованию передовых технологий производства,
современных материалов и комплектующих.
Это экологичный светильник - в нем отсутствуют инфракрасные и УФ излучения.
Светильник включается мгновенно и обеспечивает равномерное, яркое, стабильное свечение без мерцаний и бликов.
Это создает комфортные условия как для работы, так и для отдыха.
Світильник дуже простий в підключенні і монтажі.
Светодиодніе світильники TM Feron - це сучасний надійний продукт високої якості для освітлення житлових,
адміністративно-офісних, торговельних, громадських і інших приміщень.
Пройшовши за посиланням можна подивитися інші аналогічні світильники: https://svetotechnika.com.ua/g7252429-svetodiodnye-paneli
Замовити Feron AL527 7W 2700K точковий світильник (корпус-білий) світлодіодна панель
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 7 Вт |
| Спрямоване світло | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Світловий потік | 560 лм |
| Світловіддача | 80 лм/Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Класичний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 2700К |
| Кількість світлодіодів | 14 |
| Мінімальна колірна температура | 2700 К |
| Потужність | 7 |
| Напруга | 220 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 50 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 210 г |
| Висота | 28 мм |
| Діаметр | 105 мм |
| Діаметр врізного отвору | 76 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Потужність | 7 |
| Зовнішній діаметр | 105 мм |