
1 324 ₴
Світлодіодна лампа PLUS-4 є аналогом лампи розжарювання 32W. Широко застосовується для освітлення рекламних конструкцій, торгових площ, виставкових залів, бутиків, а також домашньому побуті для декоративного підсвічування предметів інтер'єру, дзеркал або певної зони.
Має приємне для очей тепле світіння без шкідливої пульсації. Матовий розсіювач створює м'яке розсіяне світло при високій яскравості.
|
Миттєво вмикається і забезпечує стабільне рівномірне світіння без відблисків і мерехтінь, відсутнє інфрачервоне та ультрафіолетове випромінювання. |
|
|
Дозволяє заощадити до 90% електроенергії в порівнянні з лампами розжарювання і до 40% у порівнянні з енергозберігаючими лампами. |
|
|
Є екологічно безпечною, не містить ртуті та інших шкідливих речовин, не вимагає спеціальної утилізації. |
|
|
Корпус із термостійкого пластика забезпечує оптимальний тепловий режим для світлодіодів. |
|
Вбудований IC-драйвер захищає лампу від перепадів напруги та забезпечує її стабільну роботу в діапазоні 175V-250V. |
|
|
Передові технології виготовлення, якісні матеріали та комплектуючі значно збільшують ресурс роботи лампи (до 25 000 годин) |
|
|
Має компактні розміри та невеликий кут розсіювання світла, може використовуватись у точкових, трекових та інших світильниках з патроном GU10. |
|
|
|
| споживана потужність | 4W |
| аналог лампи розжарювання | 32 W |
| тип цоколя | GU10 |
| форма лампи | MR16 |
| світловий потік | 250 Lm |
| колір світіння | 3000 К (теплий білий) |
| кут розсіювання світла | 105° |
| робоча напруга | 175-250V |
| виробник | Horoz Electric |
| ступінь захисту | IP20 |
| габарити | 50*55 мм |
| ресурс роботи | 25 000 годин |
|
1
|
Індивідуальний підхід і бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка в усі регіони України. |
|
4
|
Знижки для постійних клієнтів та оптових покупців. |
Інтернет-магазин «Світлотехніка !!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими і роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові запитання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення і організують оперативну доставку.
Подивитися асортимент: https://svetotechnika.com.ua/g85540564-lampyferongu10
Оформити замовлення на сайті або за телефоном
Консультація менеджера і узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Максимальна колірна температура | 3000 К |
| Потужність | 4 Вт |
| Робоча напруга (В) | 175-265 |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Штир |
| Кут свічення | 105 град. |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Цоколь | GU10 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 32 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 250 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма лампочки | MR16 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |