



203 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
призначений для архітектурного підсвічування фасадів будівель, огорож, балконів, терас. Широко застосовується в ландшафтному дизайні, а також може встановлюватися в житлових приміщеннях для зонування або освітлення окремих об'єктів.
|
Лаконічний дизайн і стильний зовнішній вигляд дозволяють використовувати світильник не тільки на вулиці, але і в домашньому інтер'єрі. |
|
|
Стандартний патрон Е27 дає можливість підбирати будь-яку потужність і температуру світлодіодної лампи. |
|
|
Корпус виготовлений з міцного алюмінію та оснащений пило- та вологозахисною кришкою. |
|
|
Забезпечує яскраве світіння без відблисків і мерехтінь, легко та швидко встановлюється. |
|
1 |
Ми працюємо не перший рік і маємо багато постійних клієнтів. |
|
2 |
Нас рекомендують як відповідального та надійного продавця. |
|
3 |
Наш товар має ідеальне співвідношення ціни та якості. |
|
4 |
Надається гнучка система знижок на оптові закупівлі. |
Розміри даного світильника:
| країна виробник | Україна |
| тип освітлення |
для зовнішнього і внутрішнього освітлення |
| тип освітлення | стаціонарне |
| спосіб монтажу | на стобчик |
| матеріал корпусу | пластик |
| колір корпусу | чорний |
| напруга | 230В |
| тип живлення | мережа |
| цоколь | Е27 |
| кількість в упаковці | 1 шт |
| ступінь захисту | IP44 |
| лампочка в комплекті | немає |
| тип світильника | накладний |
| довжина | 160 мм |
| висота | 190 мм |
| ширина | 160 мм |
В інтернет-магазині «Світлотехніка !!!» ви можете придбати даний світильник або вибрати інший з асортименту каталогу — товар є в наявності та доставляється в усі регіони України службами логістики!
Оформити замовлення на сайті або по телефону
Консультація менеджера та обговорення всіх деталей замовлення
Оплата зручним способом
Доставка обранним способом

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Стан | Новий |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення вулиць, парків |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Цоколь | E27 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Розміри | |
| Довжина | 16 см |
| Висота | 19 см |
| Ширина | 16 см |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Ні |
| Лампочка в комплекті | Ні |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Потужність | max. 100 W |
| Тип цоколя | E27 |
| Ступінь захисту, IP | IP44 |
| Робоча напруга | 220-240V / 50-60Hz |