

2 394 ₴
Світлодіодна лампа VISION-6 є аналогом лампи розжарювання 48W. Широко застосовується для освітлення рекламних конструкцій, торгових площ, виставкових залів, бутиків, а також домашньому побуті для декоративного підсвічування предметів інтер'єру, дзеркал або певної зони.
Має приємне для очей нейтральне світіння (денне світло) без шкідливої пульсації. Матовий розсіювач створює м'яке розсіяне світло при високій яскравості.
Лампа підтримує функцію димування – зміни яскравості, що робить її багатофункціональною у застосуванні. М'яке підстроювання яскравості в залежності від завдань освітлення забезпечить зручність роботи та комфорт для очей.
|
Миттєво вмикається і забезпечує стабільне рівномірне світіння без відблисків і мерехтінь, відсутнє інфрачервоне та ультрафіолетове випромінювання. |
|
|
Дозволяє заощадити до 90% електроенергії в порівнянні з лампами розжарювання і до 40% у порівнянні з енергозберігаючими лампами, в тому числі завдяки функції регулювання яскравості. |
|
|
Є екологічно безпечною, не містить ртуті та інших шкідливих речовин, не вимагає спеціальної утилізації. |
|
|
Корпус із термостійкого пластика забезпечує оптимальний тепловий режим для світлодіодів. |
|
Вбудований IC-драйвер захищає лампу від перепадів напруги. |
|
|
Передові технології виготовлення, якісні матеріали та комплектуючі значно збільшують ресурс роботи лампи (до 25 000 годин) |
|
|
Має компактні розміри та невеликий кут розсіювання світла, може використовуватись у точкових, трекових та інших світильниках з патроном GU10. |
|
|
|
| споживана потужність | 6W |
| аналог лампи розжарювання | 48W |
| тип цоколя | GU10 |
| форма лампи | MR16 |
| світловий потік | 390 Lm |
| колір світіння | 4200 К (нейтральний білий) |
| кут розсіювання світла | 38° |
| робоча напруга | 220-240V |
| виробник | Horoz Electric |
| ступінь захисту | IP20 |
| габарити | 49*54 мм |
| ресурс роботи | 25 000 годин |
|
1
|
Індивідуальний підхід і бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка в усі регіони України. |
|
4
|
Знижки для постійних клієнтів та оптових покупців. |
Інтернет-магазин «Світлотехніка !!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими і роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові запитання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення і організують оперативну доставку.
Подивитися асортимент: https://svetotechnika.com.ua/g85540564-lampyferongu10
Оформити замовлення на сайті або за телефоном
Консультація менеджера і узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Максимальна колірна температура | 4200 К |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Потужність | 6 Вт |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Штир |
| Кут свічення | 38 град. |
| Колір світіння | Білий |
| Цоколь | GU10 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 48 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 49 мм |
| Довжина | 54 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 390 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма лампочки | MR16 |
| Додатково | Можна використовувати під диммер |
| Тип світлодіодів | SMD LED |