

1 810 ₴
Є аналогом лампи розжарювання 80W.
Має приємне для очей нейтральне світіння без шкідливої пульсації.
Може використовуватися як для основної, так і для декоративного підсвічування.
| тип лампи | світлодіодна |
| колір світіння | 4200К нейтральний білий |
| потужність | 10W |
| напруга мережі | 175-250V |
| тип цоколя | Е27 |
| світловий потік | 1000Lm |
| кут розсіювання світла | 200° |
| гарантія | 2 роки |
| ресурс роботи | 25000 годин |
Подивитися асортимент:
https://svetotechnika.com.ua/g98699374-svetodiodnye-lampy-horoz
Замовити Світлодіодну лампу ELITE-10 10W Е27 4200K
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3
|
Передоплата на карту банку або готівкою при самовивозі. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Відмінна якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані і мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Відправляємо замовлення протягом 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки складає до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувацькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 80 W |
| Потужність | 10 W |
| Робоча напруга | 175-250V / 50-60Hz |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тип цоколя | E27 |
| Колірна температура, К | 4200 K |