








665 ₴
Показати оптові ціниFeron AL103 — трековий світлодіодний світильник, призначений для внутрішнього освітлення приміщення або акцентного підсвічування окремих елементів інтер'єру. Широко використовується для освітлення об'єктів у виставкових залах, бутиках, торгових центрах, а також для зонування простору в житлових квартирах. На даний час — це найкращий варіант для створення спрямованого освітлення!
Опис світильника
1. Виконаний у класичному дизайні, тому прекрасно підійде для будь-якого стилю в інтер'єрі.
2. Краї світильника також світяться, тому створюється ефект розсіяного освітлення.
3. Монтується на шинопровід, який може бути у вигляді профілю або круглої основи.
4. Може застосовуватися як настінна лампа або як точковий світильник.
|
1
|
Індивідуальний підхід до кожного клієнта та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
На товар поширюється офіційна гарантія від виробника (1 рік). |
|
4
|
Кілька зручних способів оплати (вказані на сайті). |
Інтернет-магазин «Світлотехніка !!!» пропонує великий вибір трекових світлодіодних світильників за вигідною ціною — товар є в наявності та доставляється в усі регіони України службами логістики!
Оформити замовлення на сайті або по телефону
Консультація менеджера та обговорення всіх деталей замовлення
Оплата зручним способом
Доставка обранним способом

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Потужність | 20 Вт/год |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 1800 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип виробу | Накладний шинопровід |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Кут свічення | 35 град. |
| Встановлення | Настінно-стельовий |
| Форма | Вертикальна L-подібна |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Тип освітлення | трековий світлодіодний світильник |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 400 г |
| Висота | 168 мм |
| Діаметр | 86 мм |
| Довжина | 78 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Спосіб монтажу | На трек |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип розсіювача | лінза |
| Колір корпусу | Чорний |