







281 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Feron AL155 — трековий світлодіодний світильник, призначений для внутрішнього освітлення. Світильник можна використовувати як разом з шиною, так і з прямими і скошеними сполуками. Це стильне рішення для дизайнерських завдань, яке допоможе акцентувати увагу на певний об'єкт або розділити приміщення на окремі зони.
|
Корпус виконаний в білому кольорі з якісного міцного алюмінієвого сплаву. |
|
|
Прекрасно підходить для зонування приміщення або підсвічування об'єктів у виставкових залах, торгових центрах. |
|
|
Оснащений патроном GU 10, що дозволяє підібрати змінне лампу по яскравості і колірної температури. |
|
|
Має компактні розміри, вишуканий зовнішній вигляд і доповнено надійними комплектуючими. |
| Група світильників |
світильник трековий |
| Лампа | GU10 |
| З чого зроблений | алюміній |
| Колір | білий |
| Сила струму | залежно від лампи |
| Потужність випромінюваного світла | залежно від лампи |
| Випромінюється світла | залежно від лампи |
| Світловий потік |
залежно від лампи |
| Габарити | 60*105 мм |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Гарантія | 14 днів |
Посмотреть ассортимент трековых светильников: https://svetotechnika.com.ua/g98759828-trekovye-svetilniki
|
1
|
Индивидуальный подход к каждому покупателю. |
|
2
|
Доступные цены и безупречный сервис. |
|
3
|
Профессиональная консультация по всем вопросам. |
|
4
|
На сайте указано несколько удобных способов оплаты заказа. |
Интернет-магазин «Светотехника !!!» реализует современную осветительную технику по оптовым и розничным ценам — товар есть в наличии и в кратчайшие сроки доставляется во все регионы Украины!
Оформити замовлення на сайті або за телефоном
Консультація менеджера і узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип виробу | Накладний шинопровід |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | GU10 |
| Кут свічення | 120 град. |
| Встановлення | Настінно-стельовий |
| Форма | Вертикальна L-подібна |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Тип освітлення | трековий світлодіодний світильник |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Діаметр | 56 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Спосіб монтажу | На трек |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип розсіювача | лінза |
| Колір корпусу | Чорний |