

347 ₴
Показати оптові ціниLV стильний трековий світильник під змінну лампу, який регулюється по горизонталі на 335°, і по вертикалі на 80°. Його особливістю є наявність у корпусі вставки з матового акрилу, яка при включеному світильнику пропускає світло, утворюючи ефект декоративного підсвічування.
|
Призначений як для основного освітлення, так і для підсвічування окремих об'єктів у торгових центрах і виставкових залах. |
|
|
Має ультрамодний дизайн і прекрасно впишеться в інтер'єр, виконаний в будь-якому стилі. |
|
|
Оснащений патроном GU10, що дозволяє регулювати яскравість і температуру світіння. |
|
|
Переміщення світильника по всій довжині шинопроводу дає можливість розділити простір приміщення на окремі зони. |
| Группа светильников |
трековый светильник |
| Лампа | GU10 |
| Из чего сделан | алюминий |
| Цвет | черный |
| Сила тока | в зависимости от лампы |
| Мощность излучаемого света | в зависимости от лампы |
| Излучаемый света | в зависимости от лампы |
| Световой поток |
в зависимости от лампы |
| Габариты | 70*200 мм |
| Степень защиты | IP40 |
| Гарантия | 12 мес |
|
1
|
Індивідуальний підхід до кожного клієнта. |
|
2
|
Консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка в усі регіони України. |
|
4
|
Гнучка система знижок на оптові закупівлі. |
У каталозі інтернет-магазину «Світлотехніка !!!» представлений широкий асортимент сучасних трекових світильників за доступною ціною, а якщо у вас виникнуть додаткові запитання — менеджери проконсультують і допоможуть визначитися з вибором!
Оформити замовлення на сайті або по телефону
Консультація менеджера та обговорення всіх деталей замовлення
Оплата зручним способом
Доставка обранним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип виробу | Накладний шинопровід |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Встановлення | Настінно-стельовий |
| Форма | Вертикальна L-подібна |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Тип освітлення | трековий світлодіодний світильник |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Діаметр | 70 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Спосіб монтажу | На трек |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип розсіювача | лінза |
| Колір корпусу | Чорний |