



366 ₴
Показати оптові ціниLNV GU10 — стильний трековий світильник під змінну лампу, який регулюється по горизонталі на 335°, і по вертикалі на 80°. Його особливістю є наявність у корпусі вставки з матового акрилу, яка за ввімкненого світильника пропускає світло, утворюючи ефект декоративної підсвітки.
|
Призначений як для основного освітлення, так і для підсвічування окремих об'єктів у торгових центрах і виставкових залах. |
|
|
Має ультрамодний дизайн і чудово впишеться в інтер'єр, виготовлений у будь-якому стилі. |
|
|
Обладнаний патроном GU10, що дає змогу регулювати яскравість і температуру світіння. |
|
|
Переміщення світильника по всій довжині шинопроводу дає можливість розділити простір приміщення на окремі зони. |
| Група світильників |
трековий світильник |
| Лампа | GU10 |
| З чого зроблений | алюміній |
| Колір | чорний |
| Сила тока | залежно від лампи |
| Потужність випромінюваного світла | залежно від лампи |
| Випромінюваний світ | залежно від лампи |
| Світловий потік |
залежно від лампи |
| Габарити | 70*200 мм |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Гарантія | 14 днів |
|
1
|
Індивідуальний підхід до кожного клієнта. |
|
2
|
Консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Гнучка система знижок на гуртові закупки. |
У каталозі інтернет-магазину «Світотехніка!!!» представлений широкий асортимент сучасних трекових світильників за доступною вартістю, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультуються та допоможуть визначитися з вибором!
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 1500 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип виробу | Накладний шинопровід |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | GU10 |
| Кут свічення | 120 град. |
| Встановлення | Настінно-стельовий |
| Форма | Вертикальна L-подібна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Тип освітлення | трековий світлодіодний світильник |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 280 г |
| Висота | 200 мм |
| Діаметр | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Обертання за вертикальною віссю | 80 градусы |
| Обертання по горизонтальній осі | 350 градусы |
| Індекс передачі кольору, не менше | 4000 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Спосіб монтажу | На трек |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип розсіювача | лінза |
| Колір корпусу | Білий |