
295 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Мережевий фільтр-подовжувач "Svittex" 3 гнезда 5м 10 А 220 В (лиття дроту 3*0,75 мм2)
Предназначен для використання в електричній мережі 220-250 вольтів із максимальною сумарною потужністю навантаження 2,2 кВт.
Обладнаний заземлювальним контактом і запобіжником для захисту від перевантаження мережі.
Розетка розрахована на вилки "русського" стандарту и "евро".
Кнопка зі світловою сигналізацією дає змогу візуально контролювати стан мережевого фільтра.
Є вушко з отвором для розміщення на кронштейнах.
| виробник | Svittex |
| напруга | 220-250 V |
| номінальний струм | 10А |
| переріз жил | 0.75 кв.мм |
| потужність | 2200W |
| тип вилки | евро |
| тип розетки | F (евро) |
| кількість розеток | 3 |
https:/svetotechnika.com.ua/698937494-setevye-filtry

Ми на лінії з 9-00 до 18-00
Наші переваги:
! вигідні ціни для гуртових клієнтів
! великий вибір продукції (частина товару поки що не представлена в інтернет-магазині)
! якісний товар
! надсилання товару всією Україною будь-яким зручним для Вас перевезенням
! консультація й підбору та під'єднанню продукції за Вашими побажаннями
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Погодження всіх тонкощів із менеджером магазину. |
|
3
|
Запропоновано на карту банку або банку за самовывозе. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Украине. |
![]() |
Чудова якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані та мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Вирушаємо замовлення впродовж 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки становить до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо найкращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповідаємо на всі питання, що виникли, і даємо рекомендації щодо вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, у межах яких можна купити панелі з солідним зниженням. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SVITTEX |
| Країна виробник | Китай |
| Тип подовжувача | Мережевий фільтр-подовжувач |
| Кількість вихідних розеток | 3 шт. |
| Вимикач | Так |
| Довжина шнура | 4.5 м |
| Вхідна вилка | Євро |
| Вихідна розетка | Євро |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Перетин жил | 0.75 кв.мм |
| Намотування на рамку | Ні |
| Спосіб намотування кабелю подовжувача | Ручна |
| Заземлення | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Захисна кришка | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність навантаження | 1800 Вт |