
145 ₴/м
Мінімальне замовлення — 5 м
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світлодіодна LED-стрічка Motoka Professional 12 вольт 9.6W 120 диодов на метр SMD2835 теплий
Світлодіодна LED-стрічка призначена для декоративного підсвічування стель, ніш, сходинок, дзеркал, меблів, окремих зон приміщення або предметів інтер'єру, автомобільних салонів, вітрин магазинів тощо.
Характеризується низькою витратою електроенергії.
Має тепле світіння без мерехтіння та пульсації.
Являє собою гнучку друковану плату з вмонтованими світлодіодами з одного боку та самоклейкою з іншого.
Led стрічка преміум класу. Відрізняється великою яскравістю, підвищеною еластичністю (її можна вигинати в горизонтальній площині до 90 градусів) та міцнішим клейовим шаром.
Має великий ресурс роботи 35000 годин.
Клеїти її необхідно на гладку, попередньо очищену поверхню.
Для монтажу стрічки необхідно відрізати потрібну довжину (стрічка розділена на сегменти для різання по 5 см), зняти паперовий захисний шар з самоклейки і приклеїти.
Для підключення стрічки до мережі 220V потрібний блок живлення 12V.
Також бажано використовувати алюмінієвий профіль, який захищає стрічку від механічних пошкоджень і забезпечує відведення тепла, чим збільшує термін служби світлодіодів. Світло, проходячи через матовий розсіювач профілю, виходить більш м'яким і рівномірним.
Ступінь захисту IP20 не дозволяє використання стрічки на вулиці та в приміщеннях з підвищеною вологістю.
|
Проста та зручна у монтажі. |
|
|
Завдяки тому, що світлодіоди розташовані з маленьким кроком, забезпечується рівне світіння. |
|
|
Дає великі можливості для створення декоративного освітлення. |
|
|
Робоча напруга стрічки 12V абсолютно безпечна для людини. |
|
1
|
Індивідуальний підхід до кожного клієнта. |
|
2
|
Вигідні ціни для оптових покупців. |
|
3
|
Доставка в усі регіони України. |
|
4
|
Кілька зручних варіантів оплати. |
| країна виробник | Китай |
| ступінь захисту | IP20 |
| колір світіння | теплий білий |
| напруга | 12V |
| споживана потужність | 7.5 W/метр |
| кількість світлодіодів | 120шт/ метр. |
| упаковка | котушка 5 метрів |
| інтервал різання | 5,0 см |
| самоклейка | є |
Подивитись асортимент: https://svetotechnika.com.ua/g3530564-svetodiodnaya-lenta-12v
Блоки живлення: https://svetotechnika.com.ua/g3530468-bloki-pitaniya-dlya
Профіль: https://svetotechnika.com.ua/g4087922-profil-alyuminievyj-dlya
Незмінними нашими принципами є бездоганний сервіс, висока якість товарів, професійна консультація та своєчасна доставка — оформити заявку на нашому сайті ви можете прямо зараз!
Оформити замовлення на сайті або по телефону
Консультація менеджера та обговорення всіх деталей замовлення
Оплата зручним способом
Доставка обранним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 8 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Кількість світлодіодів | 120 шт. |
| Світловий потік | 1920 лм |
| Кут свічення | 120 град. |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Ширина | 2 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Світлодіодний модуль |