
225 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Led стрічка преміум класу володіє високою якістю, яскравістю світлодіодів і надійністю при тривалій експлуатації.
Підсвічування з використанням LED стрічок характеризується низькою витратою електроенергії. Напруга 12V безпечно для людини.
Наявність щільної друкованої плати з високим вмістом міді забезпечує рівномірне живлення світлодіодів.
Має підвищений ресурс роботи (до 50 000 годин).
Висока ступінь захисту дозволяє використовувати стрічку не тільки в приміщенні, але і на вулиці.
Цю стрічку часто використовують:
! для освітлення стель( використовується як основне декоративне освітлення)
! світіння рівне т. к. світлодіоди яскраві і великі
! для освітлення ніш, полиць, меблів, салону автомобіля, реклами, житлових і офісних приміщень, торгових площ, стендів, вітрин.
! додаткове яскраве освітлення певної зони
! ландшафтний дизайн: підсвічування стежок, стовбурів дерев, штучних водойм, альтанок.
! святкова ілюмінація
| країна виробник | Китай |
| ступінь захисту | IP65 |
| колір світіння | теплий білий |
| напруга | 12V |
| споживана потужність | 14.4 W/m |
| кількість світлодіодів | 60/m шт. |
| упаковка | котушка 5 метрів |
| інтервал різання | 5,0 см |
| самоклейка | є |
| гарантія | 24 місяці |
Монтаж стрічки не складний. Стрічка розділена на сегменти по 5 див.( кратність різання 3 діода). Це дуже зручно, оскільки дозволяє відрізати ту довжину, яка необхідна.
Клеїти стрічку необхідно на жорстку, гладку, попередньо знежирену поверхню. Для того, щоб стрічка трималася ще краще на поверхні-використовують звичайний двосторонній скотч.
Підключення світлодіодної стрічки до мережі 220 здійснюється за допомогою блоку живлення 12v. Якщо необхідно - можна використовувати профіль для світлодіодної стрічки.
Його основна функція полягає:
! у відведенні тепла від світлодіодної стрічки
! в зменшенні імовірності якогось механічного ушкодження джерела освітлення-світлодіодної стрічки
! Створює більш м'яке світлове розсіювання.
Для з'єднання декількох стрічок без паяльника використовують конектори.
Наші переваги:
! вигідні ціни для оптових клієнтів
! великий вибір продукції( частина товару поки не представлена в інтернет-магазині)
! якісний товар
! отправка товара по всей Украине любым удобным для Вас перевозчиком
! консультация и подбору и подключению продукции по Вашим пожеланиям
|
1
|
Оформление заявки на сайте или в телефонном режиме. |
|
2
|
Согласование всех тонкостей с менеджером магазина. |
|
3
|
Предоплата на карту банка или наличными при самовывозе. |
|
4
|
Доставляем транспортными компаниями по всей Украине. |
![]() |
Отменное качество Вся реализуемые нами устройства сертифицированы и имеют официальную гарантию качества. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Відправляємо замовлення протягом 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки складає до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Motoko |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість світлодіодів | 60 |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Кут свічення | 120 |