

45 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Підсвічування з використанням LED стрічок характеризується низькою витратою електроенергії. Напруга 24V безпечно для людини.
Цю стрічку часто використовують:
! для підсвічування стелі( не основне освітлення)
! для підсвічування дзеркал
! для підсвічування ніш, полиць, сходів, вітрин, меблів, салону автомобіля....
! додаткова, яскраве підсвічування певної зони
! святкова ілюмінація в приміщенні
| країна виробник | Китай |
| ступінь захисту | IP20 |
| колір світіння | нейтральний білий |
| напруга | 24V |
| споживана потужність | 4,8 W/m |
| кількість світлодіодів | 60 шт/м |
| упаковка | котушка 5 метрів |
| інтервал різання | 5,0 см |
| самоклейка | є |
Монтаж стрічки не складний. Стрічка розділена на сегменти по 5 див.( кратність різання 3 діода). Це дуже зручно, оскільки дозволяє відрізати ту довжину, яка необхідна.
Клеїти стрічку необхідно на жорстку, гладку, попередньо знежирену поверхню. Для того, щоб стрічка трималася ще краще на поверхні-використовують звичайний двосторонній скотч.
Підключення світлодіодної стрічки до мережі 220 здійснюється за допомогою блоку живлення 24v. Якщо необхідно-можна використовувати профіль для світлодіодної стрічки.
Його основна функція полягає:
! у відведенні тепла від світлодіодної стрічки
! в зменшенні імовірності якогось механічного ушкодження джерела освітлення-світлодіодної стрічки
! Створює більш м'яке світлове розсіювання.
Для з'єднання декількох стрічок без паяльника використовують конектори.
Наші переваги:
! вигідні ціни для оптових клієнтів
! великий вибір продукції( частина товару поки не представлено в інтернет-магазині)
! якісний товар
! відправка товару по всій Україні будь-яким зручним для Вас перевізником
! консультація і підбір і підключення продукції за Вашими побажаннями
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3
|
Передоплата на карту банку або готівкою при самовивозі. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Відмінна якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані і мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Відправляємо замовлення протягом 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки складає до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Клас стрічки | Стандарт |
| Кількість світлодіодів | 60 шт. |
| Кількість кольорів | 1 |
| Максимальна потужність | 4.8 Вт |
| Мінімальній крок встановлення | 50 мм |
| Напруга | 24 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Кут свічення | 120 град. |
| Колір світіння | Нейтральний білий |