



63 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Є аналогом лампи розжарювання 80 W.
Має холодне світіння без шкідливої пульсації.
Може використовуватися як для основної, так і для декоративного підсвічування.
| тип лампи | світлодіодна |
| колір світіння | 6500К холодний білий |
| потужність | 80W |
| напруга мережі | 175-250V |
| тип цоколя | Е27 |
| світловий потік | 1000Lm |
| кут розсіювання світла | 200° |
| гарантія | 2 роки |
| ресурс роботи | 25000 годин |
Подивитися асортимент: https://svetotechnika.com.ua/g85546643-svetodiodnye-lampy-e27
Замовити Світлодіодна лампа кулька Lemanso 9W Е27 6400К
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3
|
Передоплата на карту банку або готівкою при самовивозі. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Відмінна якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані і мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Відправляємо замовлення протягом 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки складає до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна колірна температура | 6500 К |
| Потужність | 9 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Характеристики випромінювання | |
| Потужність випромінювання | 9 Вт/м |
| Світловий потік | 1000 лм |
| Користувацькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 80 W |
| Робоча напруга | 175-250V / 50-60Hz |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тип цоколя | E27 |
| Колірна температура, К | 6400 K |