
6 422 ₴
Показати оптові ціниСтильна люстра на 36 плафонів матиме ідеальний вигляд у будь-якому інтер'єрі.
У люстрі застосовуються лампочки з цоколем G4.
Завдяки регулюванню висоти підійде для середніх або високих стель.
Залежно від вставленої лампи люстра освітить будь-яку, навіть велику кубатуру. Завдяки прозорим плафонам світло не затримується й рівномірно освітлює приміщення.
Люстра виготовлена з якісного металу, плафони виготовлені зі скла.
| загальна висота люстри з ланцюгом (ланцюг за довжиною регулюється) |
40-105 см регулюється
|
| висота корпусу | 45 см |
| діаметр кільця | 53 см |
| загальний діаметр |
95 см |
|
плафон кількість плафонів |
скло прозоре сіре 36 штук під патрон G4
|
| основа | 15 см |
|
цоколь
|
G4
|
За посиланням можна подивитися лампи: https://svetotechnika.com.ua/g85540041-lampyferong4
За посиланням можна подивитися люстри:https:/svetotechnika.com.ua/g82980597-lyustry-loftmodern
Чекаємо ваших замовлень!!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 36 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 180~265 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Флористика |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | G4 |
| Форма | Пелюстки |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Сірий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр стельової чаші | 150 см |
| Довжина | 78 см |
| Ширина | 36 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальна висота | 100 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір плафона | 9 см |
| Колір | Графіт |