









13 749 ₴
Показати оптові ціни Класичні форми, тепле затишне світло - лідери граціозності серед модної та вишуканої світлової архітектури.
Латунний відтінок люстри за світла дев'яти джерел теплого світла створює невимовне відчуття теплоти та затишку.
Під час використання лампочок із нейтральною та холодною світловою температурою світло люстри перетворюється на джерело яскравого та рівномірного світла для обіднього куточка вітальні або фойє.
Світло люстри створює творчу та загадкову світлову атмосферу інтер'єрі.
Модель витримана в класичних і одночасно в сучасних арт — стилістичних напрямках.
Загальна висота конструкції 75 см, діаметр 80 см.
Використання світлодіодної лампочки з цоколем E14 і різною світловою температурою світла освітлення дає змогу створити різну атмосферу освітлення в приміщеннях і під різні потреби, і роблять заміну ламп простою і зручною.
Під'єднується до мережі змінної напруги 230 В.
Тип монтажа забезпечує чистоту та витонченість зовнішнього вигляду.
Увімкнення і вимикання здійснюється за допомогою типового настінного вимикача.

|
Оригінальний стиль |
|
|
Модель стане прикрасою класичних сучасних інтер'єрів |
|
|
Потужне та приємне світло |
|
|
Широкий вибір джерел світла |
| Тип приміщення | люстри для залу, вітальні, спальні | |
| Колір корпусу | латунь | |
| Розмір стельового основи | 12х2см | |
| Цоколь лампи | E14 | |
| Кількість ламп | 9 | |
| Матеріал корпусу | метал | |
| Розмір монтажної планки | 12 см | |
| Тип кріплення | монтажна планка | |
| Вага | 5,3кг | |
| Розмір паковання |
|
|
| Ширина | 80см | |
| Висота | 75см | |
| Довжина: | 80см |

|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Датчик руху | Ні |
| Діммер | Ні |
| Джерело світла | Лампочка |
| Кількість джерел світла | 9 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність | 90 Вт |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Універсальний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Вінтаж (Loft) |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E14 |
| Форма | Багатогранна |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5300 г |
| Висота | 75 см |
| Діаметр | 80 см |
| Довжина | 80 см |
| Ширина | 80 см |