

810 ₴
Показати оптові ціни
Настінний світильник бра підсвічування для дзеркал і картин 6W призначений для акцентного підсвічування окремих елементів інтер'єру або виділення певної зони. Може використовуватися як в домашньому інтер'єрі - підсвічування картини, дзеркала, деталей інтер'єру, бра для читання, декоративне підсвічування, і т. п., так і для освітлення, реклами, вітрини або робочого місця.
Завдяки широкому спектру світіння може виконувати різні функції. Колір світіння - від теплого до холодного білого, регулюється вмиканням-вимиканням світильника.
Шарнірне кріплення дозволяє змінювати положення плафона в різних площинах. Плафон розкручується і знімається, його легко мити.
Джерелом світла є високоякісна світлодіодна стрічка, яка розташовується в середині плафона. Світло, проходячи через розсіювач, виходить м'яким. не сліпить очі, але при цьому не втрачає свою яскравість і потужність.
Використання світлодіодної технології дозволяє заощадити електроенергію, світильник миттєво вмикається і дає рівне світіння без шкідливого мерехтіння і пульсації.
Кріпиться на стіну за допомогою монтажної планки та саморізів.
Підходить як для великих, так і для маленьких приміщень.
Стильно виглядає, прикрашає і оживляє будь-який інтер'єр.
| потужність лампи | 6 W |
| колір світіння | теплий-нейтральний-холодний (регулюється) |
| робоча напруга | 220V |
| тип кріплення | планка |
| матеріал корпусу | метал |
| країна виробника | Китай |
| ступінь захисту | IP20 |
| габарити | 9*16 см |
| відстань від стіни | 16 см |
|
1
|
Індивідуальний підхід і бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка в усі регіони України. |
|
4
|
Знижки для постійних клієнтів та оптових покупців. |
Інтернет-магазин «Світлотехніка !!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими і роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові запитання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення і організують оперативну доставку.
Подивитись асортимент: https://svetotechnika.com.ua/g86531291-bra-nastenno-potolochnye
Консультація менеджера і узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність | 6 Вт/год |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Напруга мережі | 220 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма плафона | Куля |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Золота бронза, Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 160 мм |