

549 ₴
Показати оптові ціни
Мініатюрне бра в металевому корпусі чорного кольору.
| висота | 10.5см |
| ширина | 5 см |
| тип | накладний |
| Потужність | 2*3W |
| Корпус | метал чорного кольору |
| максимальна потужність лампи | 6W |
| тип кріплення | монтажна планка довжиной 5 см |
Замовити Фасадний світильник LED 1262 IP54 настінний архітектурне підсвічування чорний

Чекаємо ваших замовлень!
|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3
|
Передоплата на карту банку або готівкою при самовивозі. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Відмінна якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані і мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Відправляємо замовлення протягом 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки складає до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 6 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4100K |
| Розміри | |
| Висота | 10.5 см |
| Ширина | 5 см |