








1 893 ₴
Показати оптові ціниДивовижний настінний світильник, який своєю незвичністю підкорює з першого погляду. Форма світильника - це своєрідна творча думка талановитого дизайнера, який втілив фантазію в життя. Бра настільки незвично, що швидше нагадують твір сучасного мистецтва, ніж просто настінний світильник. Своєю дивовижною формою він здатний привнести цікаву родзинку в будь-який дизайн і стати його невід'ємною частиною.
послужить прикрасою будь-якого інтер'єру, зможе створити романтичну, так і урочисту обстановку.
допоможе висвітлити окремі ділянки приміщення, предмети інтер'єру.
| загальна довжина | 60 см |
| Напруга мережі | 220 V |
| Колір корпусу | золото |
| Діаметр кріплення | 5,5 см |
| Потужність |
7 Ват |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Світлодіоди | вбудовані |
Замовити Бра світлодіодне лінійне 7W 60см золотого кольору преміум класу

|
1
|
Оформлення заявки на сайті або в телефонному режимі. |
|
2
|
Узгодження всіх тонкощів з менеджером магазину. |
|
3
|
Передоплата на карту банку або готівкою при самовивозі. |
|
4
|
Доставляємо транспортними компаніями по всій Україні. |
![]() |
Відмінна якість Вся реалізовані нами пристрої сертифіковані і мають офіційну гарантію якості. |
![]() |
Величезний вибір Широкий асортимент світлодіодних панелей різних типів і конструкцій задовольнить будь-які запити. |
![]() |
Швидка доставка Відправляємо замовлення протягом 24 годин надійними ТК, завдяки чому термін доставки складає до 3 днів. |
![]() |
Спеціальні пропозиції Пропонуємо кращі умови роботи для оптовиків, робимо знижки для постійних клієнтів. |
![]() |
Професійний сервіс Завжди вичерпно відповісти на всі виниклі питання і даємо рекомендації по вибору. |
![]() |
Ще більше вигоди Регулярно проводяться акції, в рамках яких можна придбати панелі з солідною знижкою. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Промінь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 7 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колір | Золотистий |
| Колір арматури (підстави) | Латунь |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |