






720 ₴
Показати оптові ціниСвітильник фасадний настінний вуличний IP54 чорний
Фасадний світильник призначений для архітектурного підсвічування фасаду будинку, будівлі, огорожі, балкони, тераси, елементів архітектурного комплексу і т. д.
Завдяки вишуканому дизайну такий світильник може використовуватися і в домашньому інтер'єрі, наприклад, для освітлення ванній, передпокої, кухні або офісу, або в якості додаткового підсвічування.
Живлення світильника здійснюється від мережі 220V.
Потужність лампи складає 7.2 w.
Світильник дає біле нейтральне світіння.
Корпус світильника виготовлений з металу.
Ступінь захисту IP54 передбачає надійний захист світильника від потрапляння пилу і вологи, тому його можна використовувати в будь-яких погодних умовах і в приміщеннях з підвищеною вологістю.
| країна виробник | Китай |
| тип освітлення |
для зовнішнього і внутрішнього освітлення |
| тип освітлення | стаціонарне |
| спосіб монтажу | настінний |
| матеріал корпусу | метал |
| колір корпусу | чорний |
| напруга | 230В |
| тип живлення | мережа |
| потужність | 7.2 W |
| кількість в упаковці | 1 шт |
| ступінь захисту | IP54 |
| тип світильника | накладної |
| ширина | 90 мм |
| висота | 185 мм |
| діаметр | 50 мм |
| діаметр монтажної планки | 100 мм |
Переваги покупки у нас:
|
1
|
Ми працюємо не перший рік, і маємо багато постійних клієнтів. |
|
2
|
Нас рекомендують як відповідального і надійного продавця. |
|
3
|
Наш товар має ідеальне співвідношення ціни та якості. |
|
4
|
Надається гнучка система знижок на оптові закупівлі. |
В інтернет-магазині «Світлотехніка !!!» ви можете придбати цей світильник або вибрати інший з асортименту каталогу — товар є у наявності і доставляється в усі регіони України службами логістики!
Подивитися інші вуличні світильники: https://svetotechnika.com.ua/g87766162-fasadnye-arhitekturnye-svetilniki
Оформити замовлення на сайті або за телефоном
Консультація менеджера і узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 7.2 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4500K |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищений корпус | Ні |
| Датчик руху | Ні |
| Захисна решітка | Ні |
| Пиловологозахищена кришка | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 9 см |
| Діаметр | 5 см |
| Довжина | 18.5 см |
| Ширина | 9 см |