


504 ₴
Показати оптові ціниСвітильник фасадний настінний вуличний білий IP54 11ват
Настінний вуличний світлодіодний світильник призначений для архітектурного підсвічування фасадів будівель, огорож, балконів, терас. Широко застосовується в ландшафтному дизайні, а також може встановлюватися в житлових приміщеннях для зонування або освітлення окремих об'єктів.
Завдяки лаконічному, стильному і лаконічному дизайну такий світильник підійде і для домашнього інтер'єру, наприклад для освітлення ванній, передпокої, кухні або офісу.
Живлення світильника здійснюється від мережі 220V.
Потужність ламп становить 11 w.
Світильник дає біле нейтральне світіння 4000К.
Корпус світильника виготовлений з алюмінію.
Ступінь захисту IP54 передбачає надійний захист світильника від потрапляння пилу і вологи, тому його можна використовувати в будь-яких погодних умовах і в приміщеннях з підвищеною вологістю.
| країна виробник | Китай |
| тип освітлення |
для зовнішнього і внутрішнього освітлення |
| тип освітлення | стаціонарне |
| спосіб монтажу | настінний |
| матеріал корпусу | алюміній |
| колір корпусу | білий |
| напруга | 230В |
| тип живлення | мережа |
| цоколь | немає |
| кількість в упаковці | 1 шт |
| ступінь захисту | IP54 |
| тип світильника | накладний |
| ширина | 80мм |
| висота | 40 мм |
| довжина | 90 мм |
|
1
|
Ми працюємо не перший рік, і маємо багато постійних клієнтів. |
|
2
|
Нас рекомендують як відповідального і надійного продавця. |
|
3
|
Наш товар має ідеальне співвідношення ціни та якості. |
|
4
|
Надається гнучка система знижок на оптові закупівлі. |
В інтернет-магазині «Світлотехніка !!!» ви можете придбати цей світильник або вибрати інший з асортименту каталогу — товар є у наявності і доставляється в усі регіони України службами логістики!
Подивитися інші вуличні світильники: https://svetotechnika.com.ua/g87766162-fasadnye-arhitekturnye-svetilniki
Оформити замовлення на сайті або за телефоном
Консультація менеджера і узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Потужність | 11 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Цоколь | E27 |
| Розміри | |
| Висота | 4 см |
| Довжина | 9 см |
| Ширина | 8 см |