
945 ₴
Показати оптові ціниФасадний світильник призначений для архітектурного підсвічування фасаду будинку, огорожі, балкони, тераси, елементів архітектурного комплексу і т. д.
Завдяки стильному та лаконічному дизайну такий світильник підійде і для домашнього інтер'єру, наприклад для освітлення ванній, передпокої, кухні або офісу.
Живлення світильника здійснюється від мережі 220V.
Потужність основної лампи - будь під патрон Е27 .
Світильник дає тепле, нейтральне, холодне світіння в залежності від Вашого вибору. Т. к. фасадний світильник оснащений двома патронами Е27.
Корпус світильника виготовлений з міцного пластику.
Ступінь захисту IP54 передбачає надійний захист світильника від потрапляння пилу і вологи, тому його можна використовувати в будь-яких погодних умовах і в приміщеннях з підвищеною вологістю.
| країна виробник | Китай |
| тип освітлення |
для зовнішнього і внутрішнього освітлення |
| тип освітлення | стаціонарне |
| спосіб монтажу | настінний |
| матеріал корпусу | міцний пластик |
| колір корпусу | коричневий |
| напруга | 230В |
| тип харчування | мережа |
| цоколь | немає |
| кількість в упаковці | 1 шт |
| ступінь захисту | IP54 |
| пылевлагозащищенная кришка | є |
| тип світильника | накладний |
| ширина | 10 см |
| висота | 35 см |
| довжина | 10 см |
|
1
|
Ми працюємо не перший рік, і маємо багато постійних клієнтів. |
|
2
|
Нас рекомендують як відповідального і надійного продавця. |
|
3
|
Наш товар має ідеальне співвідношення ціни та якості. |
|
4
|
Предоставляется гибкая система скидок на оптовые закупки. |
В интернет-магазине «Светотехника !!!» вы можете приобрести данный светильник или выбрать другой из ассортимента каталога — товар есть в наличии и доставляется во все регионы Украины службами логистики!
Посмотреть другие уличные светильники: https://svetotechnika.com.ua/g87766162-fasadnye-arhitekturnye-svetilniki
Оформить заказ на сайте или по телефону
Консультация менеджера и согласование всех нюансов
Оплата удобным способом
Доставка выбранным способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 7.2 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4500K |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищений корпус | Ні |
| Датчик руху | Ні |
| Захисна решітка | Ні |
| Пиловологозахищена кришка | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 9 см |
| Діаметр | 5 см |
| Довжина | 18.5 см |
| Ширина | 9 см |