

900 ₴
Показати оптові ціни
Завдяки вишуканому дизайну такий світильник може використовуватися і в домашньому інтер'єрі, наприклад, для освітлення ванної, передпокою, кухні або офісу, або як додаткове підсвічування.
Живлення світильника відбувається від мережі 220V.
Потужність лампи становить 15 w.
Світильник дає біле нейтральне світіння.
Корпус світильника виготовлений із металу.
| країна виробник | Китай |
| тип освітлення |
для внутрішнього освітлення |
| тип освітлення | стаціонарне |
| способ монтажа | настінний |
| матеріал корпусу | метал |
| колір корпусу | срібло |
| напруга | 230 В |
| тип живлення | мережа |
| потужність | 10W |
| кількість в пакованні | 1 шт |
| ступінь захисту | IP54 |
| тип світильника | накладний |
| ширина | 90 мм |
| висота | 200 мм |
| діаметр | 50 мм |
| довжина монтажної планки | 150 мм |
Переваги покупки в нас:
|
1
|
Ми працюємо не перший рік і маємо багато постійних клієнтів. |
|
2
|
Нас рекомендують як відповідального та надійного продавця. |
|
3
|
Наш товар має ідеальне співвідношення ціни та якості. |
|
4
|
Надається гнучка система знижок на гуртові закупки. |
В інтернет-магазині «Світотехніка!!!» ви можете придбати цей світильник або вибрати інший з асортименту каталог — товар є в наявності та доставляється до всіх регіонів України службами логістики!
Подивитися інші вуличні світильники: https://svetotechnika.com.ua/g87766162-fasadnye-arhitekturnye-svetilniki
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 10 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір корпусу | Срібний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4500K |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищений корпус | Ні |
| Датчик руху | Ні |
| Захисна решітка | Ні |
| Пиловологозахищена кришка | Ні |
| Розміри | |
| Діаметр | 5 см |
| Довжина | 20 см |