
270 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
SIGMA-14 — лінійний світлодіодний світильник є аналогом люмінісцентного світильника типу Т8 зі шнуром для підключення до мережі 220V, призначений для освітлення офісів, магазинів, складів, промислових об'єктів, коридорів, сходових прольотів та інших місць, де потрібне якісне освітлення без відблисків і мерехтінь.
|
Простий в монтажі (кріпиться саморізами на залізні дужки); |
|
|
Дає якісне рівне освітлення, аналогічне за потужністю лампі розжарювання 32W; |
|
|
Миттєво вмикається, надійно працює при частому вмиканні/вимиканні; |
|
|
Відсутнє мерехтіння, ультрафіолетове та інфрачервоне випромінювання; |
|
Дозволяє заощадити до 50 % електроенергії в порівнянні із звичайними люмінесцентними світильниками ЛПО 2*36); |
|
|
Витримує короткочасні перепади напруги; |
|
|
Можливе з'єднання декількох світильників між собою, що дозволяє отримати будь-яку довжину світильника без розриву світлової смуги; |
|
|
Має тривалий термін експлуатації: 20 000 годин; |
|
Не вимагає спеціальної утилізації, оскільки не містить важких металів і ртуті. |
|
| виробник | Feron |
| робоча напруга | 165V - 265 V / 50 hz |
| потужність | 14W |
| тип світлодіодів | SMD LED |
| світловий потік | 1100 Lm |
| колірна температура | 6400К |
| матеріал корпусу | метал, пластик |
| ступінь захисту | IP20 |
| розміри | 1200Х30Х30 мм |
| термін служби | 20 000 годин |
|
1
|
Індивідуальний підхід і бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка в усі регіони України. |
|
4
|
Знижки для постійних клієнтів та оптових покупців. |
Інтернет-магазин «Світлотехніка !!!» реалізує даний світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові запитання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення та організують оперативну доставку.
У продажу також є інші види лінійних світильників:
https://svetotechnika.com.ua/g85090961-linejnye-svetodiodnye-svetilniki
Оформити замовлення на сайті або по телефону
Консультація менеджера та обговорення всіх деталей замовлення
Оплата зручним способом
Доставка обранним способом

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній |
| Потужність | 14 Вт |
| Застосування освітлення | Для ЖКГ, Для освітлення низьких робочих приміщень |
| Робоча напруга (В) | 175-265 |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Спосіб освітлення | Загальне освітлення |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Частота | 50 кГц |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 4200 К |
| Світловий потік | 450 лм |
| Користувацькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 32 W |
| Додатково | з кнопкою, стикуються між собою |