
671 ₴
Показати оптові ціниСтельовий точковий світильник-циліндр Feron АL543 — прекрасне рішення для створення стильного інтер'єру. Може використовуватися для інтер'єрної підсвічування торгових і адміністративних приміщень, кафе і ресторанів, виставкових залів, а також для домашнього інтер'єру.
|
Миттєво включається і забезпечує стабільне рівномірне світіння без відблисків і мерехтінь. |
|
|
Дозволяє заощадити до 90% електроенергії в порівнянні з лампами розжарювання і до 40% у порівнянні з енергозберігаючими лампами. |
|
|
Є екологічно безпечним, оскільки в ньому відсутні інфрачервоні і УФ-випромінювання. |
|
|
Корпус світильника виконаний з алюмінію, завдяки чому він відрізняється міцністю і не схильний до корозії. |
|
Кріпиться на саморізи, підходить для всіх видів стель. |
|
|
Передові технології виготовлення, якісні матеріали та комплектуючі значно збільшують ресурс роботи світильника (до 50 000 годин) |
|
|
Обрамлення з матового акрилового полімеру створює ефект м'якого декоративного світіння. |
|
| тип світильника | накладний |
| матеріал каркасу | алюміній |
| потужність | 10W |
| світловий потік | 730 Lm |
| колір світіння | 4000 К (нейтральний білий) |
| робоча напруга | 175-265 V |
| виробник | Feron |
| країна виробника | Китай |
| ступінь захисту | IP20 |
| габариты | 80*100 мм |
| срок службы | 50 000 часов |
| гарантия | 1 год |
|
1
|
Индивидуальный подход и безупречный сервис. |
|
2
|
Профессиональная консультация эксперта по всем вопросам. |
|
3
|
Быстрая доставка во все регионы Украины. |
|
4
|
Скидки для постоянных клиентов и оптовых покупателей. |
Интернет-магазин «Светотехника !!!» реализует данный светодиодный светильник по оптовым и розничным ценам, а если у вас возникнут дополнительные вопросы — менеджеры проконсультируют, помогут оформить заказ и организуют оперативную доставку.
Подивитися асортимент: https://svetotechnika.com.ua/g85378627-potolochnye-tochechnye-nakladnye
Оформити замовлення на сайті або за телефоном
Консультація менеджера і узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Алюміній, Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Так |
| Світловий потік | 730 лм |
| Світловіддача | 73 лм/Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Діаметр | 80 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Спосіб монтажу | На стелю |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |