
186 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Стельовий точковий світильник-циліндр Feron AL530 — прекрасне рішення для створення стильного інтер'єру. Може використовуватися для інтер'єрної підсвітки торгових та адміністративних приміщень, кафе та ресторанів, виставкових залів, а також для домашнього інтер'єру.
|
Миттєво вмикається й забезпечує стабільне рівномірне світіння без відблисків і мерехтіння. |
|
|
Дає змогу заощадити до 90% електроенергії, порівнюючи з лампами розжарювання й до 40%, порівнюючи з енергоощадними лампами. |
|
|
Є екологічно безпечним, оскільки в ньому немає інфрачервоних та УФ-випромінювань. |
|
|
Корпус світильника виготовлений з алюмінію, завдяки чому він вирізняється міцністю й не схильний до корозії. |
|
Кріпиться на саморізи, підходить для всіх типів стель. |
|
|
Передові технології виготовлення, якісні матеріали та комплектуючі неабияк збільшують ресурс роботи світильника (до 50 000 годин) |
|
| тип світильника | накладний |
| тип світлодоїдів | COB LED |
| матеріал каркаса | алюміній |
| колір корпусу | білий |
| потужність | 10W |
| світловий потік | 850 Lm |
| колір світіння | 4000 К (нейтральний білий) |
| робоча напруга | 175-265 V |
| виробник | Feron |
| країна виробника | Китай |
| ступінь захисту | IP40 |
| габарити | 60*160 мм |
| термін експлуатації | 50 000 годин |
| гарантія | 1 рік |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Подивитися асортимент: https:/svetotechnika.com.ua/g85378627-potolochnye-tochechnye-nakladnye
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Спрямоване світло | Так |
| Напруга мережі | 175~250 В |
| Світловий потік | 850 лм |
| Світловіддача | 85 лм/Вт |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Срібло, Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Спосіб монтажу | На стелю |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |