


56 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світлодіодна лампа Feron LB702 є аналогом лампи розжарювання 82W. Використовується як основне дежерело світла.
Має холодне світіння без шкідливої пульсації. Матовий розсіювач створює м'яке розсіяне світло при високій яскравості.
Продукція ТМ "Feron" - це використання передових технологій, і в той же час, оптимальне співвідношення ціни і якості.
|
Миттєво вмикається і забезпечує стабільне рівномірне світіння без відблисків і мерехтінь, відсутнє інфрачервоне та ультрафіолетове випромінювання. |
|
|
Дозволяє заощадити до 90% електроенергії в порівнянні з лампами розжарювання і до 40% у порівнянні з енергозберігаючими лампами. |
|
|
Є екологічно безпечною, не містить ртуті та інших шкідливих речовин, не вимагає спеціальної утилізації. |
|
|
Корпус із термостійкої пластмаси забезпечує оптимальний тепловий режим для світлодіодів. |
|
Вбудований IC-драйвер захищає лампу від перепадів напруги та забезпечує її стабільну роботу в діапазоні 160V-250V. |
|
|
Передові технології виготовлення, якісні матеріали та комплектуючі значно збільшують ресурс роботи лампи (до 30 000 годин) |
|
|
Виготовлена під стандартний патрон Е27, підійде до більшості люстр та світильників. |
|
|
|
| споживана потужність | 12 W |
| аналог лампи розжарювання | 82 W |
| тип цоколя | Е27 |
| світловий потік | 1050 Lm |
| колір світіння | 6400 К (холодний білий) |
| кут розсіювання світла | 220° |
| робоча напруга | 230V |
| виробник | Feron |
| країна виробника | Китай |
| ступінь захисту | IP20 |
| габарити | 60*112 мм |
| ресурс роботи | 30 000 годин |
| гарантія | 1 рік |
|
1
|
Індивідуальний підхід і бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка в усі регіони України. |
|
4
|
Знижки для постійних клієнтів та оптових покупців. |
Інтернет-магазин «Світлотехніка !!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими і роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові запитання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення і організують оперативну доставку.
Подивитися асортимент: https://svetotechnika.com.ua/g85546643-svetodiodnye-lampy-e27
Оформити замовлення на сайті або за телефоном
Консультація менеджера і узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мінімальна колірна температура | 6400 К |
| Потужність | 12 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Кут свічення | 220 град. |
| Форма лампочки | Кулька |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Цоколь | E27 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 82 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 60 мм |
| Довжина | 112 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Робоче положення | Вертикальне |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1050 лм |