




56 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світлодіодна лампа Feron LB195 є аналогом лампи розжарювання 70W. Може використовуватися як основне джерело освітлення, так і для декоративного освітлення.
Має приємне для очей тепле світіння без шкідливої пульсації. Матовий розсіювач створює м'яке розсіяне світло за високої яскравості.
Продукція ТМ "Feron" — це використання передових технологій і водночас оптимальне співвідношення ціни та якості.

| споживана потужність | 7W |
| аналог лампи розжарювання | 70 W |
| тип цоколя | Е14 |
| світловий потік | 700 Lm |
| колір світіння | 2700 К (теплий білий) |
| кут розсіювання світла | 200° |
| робоча напруга | 230V |
| виробник | Feron |
| країна виробника | Китай |
| ступінь захисту | IP20 |
| габарити | 45*82 мм |
| термін експлуатації | 25 000 годин |
| гарантія | 2 роки |
|
Миттєво вмикається й забезпечує стабільне рівномірне світіння без відблисків і мерехтіння, немає інфрачервоного та ультрафіолетового випромінювання. |
|
|
Дає змогу заощадити до 90% електроенергії, порівнюючи з лампами розжарювання й до 40% проти енергоощадних ламп. |
|
|
Є екологічно безпечною, не містить ртуті та інших шкідливих речовин, не потребує спеціальної утилізації. |
|
|
Корпус зі спрощеної алюмінієвої форми та теплоарсебивної пластмаси забезпечує оптимальний тепловий режим для світлодіодів. |
|
Вбудований IC-драйвер захищає лампу від перепадів напруги та забезпечує її стабільну роботу в діапазоні 175V-260V. |
|
|
Передові технології виготовлення, якісні матеріали та комплектуючі неабияк збільшують ресурс роботи лампи ( 25 000 годин) |
|
|
Зроблена під стандартний патрон Е14 (міньйон), підійде для люстр, світильників, бра та настільних ламп з патроном Е14. |
|
|
|
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!» реалізує цей товар за оптовими та роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість світлодіодів | 14 шт. |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Мінімальна колірна температура | 2700 К |
| Потужність | 7 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Кут свічення | 200 град. |
| Форма лампочки | Кулька |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Цоколь | E14 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 70 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 мм |
| Довжина | 82 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Робоче положення | Універсальне |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 700 лм |