


803 ₴
Показати оптові ціниПерейшовши за посиланням можна подивитися асортимент: https://svetotechnika.com.ua/g2153926-rozetki-tajmerom-dist
Енергометр Feron TM55 має компактні розміри і дозволяє стежити за витратою електроенергії приладів, підключених до даної розетки загальною потужністю 3680 Вт.
Переваги енергометр Feron TM55
| Напруга живлення, Вольт | 0,000-999 |
| Частота змінного струму, Гц | 0,000-100 |
| Струм потребленмя, Ампер | 0,000-100 |
| Активна потужність навантаження, Вт | 0,000-3680 |
| Коефіцієнт потужності навантаження, Pw | 0.000-1 |
| Споживання електроенергії, кВт | 0,000-9999 |
| Вартість спожитої електроенергії, мінлива | 0,000-9999 |
| Величина викидів в атмосферу вуглекислого газу З2, кг | 0,000-9999 |
| Температура навколишнього середовища, C0 | від 0 до +40 |
| Ступінь захисту | IP 20 |

Вигідна купівля
Чекаємо ваших замовлень!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.25 кг |
| Висота | 75 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина | 145 мм |
| Кількість тарифів | 1 |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Максимальний струм | 3.5 А |
| Мінімальна робоча температура | 0 °С |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Стан | Новий |
| Тип індикатора | РКІ |
| Ширина | 75 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальна потужність | 3680W |