





71 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світлодіодна лампа це гарна альтернатива капсульних галогенних ламп типу G4 "капсула".
Є аналогом лампи розжарювання 24W.
Має приємне для очей нейтральне світіння (денне світло) без шкідливої пульсації.
Продукція ТМ "Feron" — це використання передових технологій і водночас оптимальне співвідношення ціни та якості.
Внимание! Вимагає правильного під'єднання знижувального трансформатора AC/DC.

|
Миттєво вмикається й забезпечує стабільне рівномірне світіння без відблисків і мерехтіння, немає інфрачервоного та ультрафіолетового випромінювання. Має високу світловидатність і великий кут розсіювання світла. |
|
|
Дає змогу заощадити до 90% електроенергії, порівнюючи з лампами розжарювання й до 40% проти енергоощадних ламп. |
|
|
Є екологічно безпечною, не містить ртуті та інших шкідливих речовин, не потребує спеціальної утилізації. |
|
|
Корпус виготовлений із термостійкого силікону, не змінює своїх якісних та естетичних характеристик у процесі експлуатації. |
|
Широкий спектр застосування: бра,люстри, точкові світильники, декоративна підсвітка та ін. |
|
|
Передові технології виготовлення, якісні матеріали та комплектуючі неабияк збільшують ресурс роботи лампи ( 25 000 годин) |
|
|
Підходять для натяжних стель. |
|
|
|
| споживана потужність | 3 W |
| аналог лампи розжарювання | 24 W |
| тип цоколя | G4 |
| світловий потік | 240 Lm |
| колір світіння | 4000 К (нейтральний білий) |
| кут розсіювання світла | 270° |
| робоча напруга | 12V AC\DC |
| виробник | Feron |
| країна виробника | Китай |
| ступінь захисту | IP20 |
| габарити | 12*37 мм |
| термін експлуатації | 25 000 годин |
| гарантія | 1 рік |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей товар за оптовими та роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують замовлення й організують оперативну доставку.
Подивитися асортимент: https://svetotechnika.com.ua/g85540041-lampyferong4
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Циліндрична |
| Кількість світлодіодів | 48 шт. |
| Колір світлодіода | Білий |
| Тип цоколя | Штир |
| Цоколь | G4 |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Потужність | 3 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 48 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Колір світіння | Білий |
| Мінімальна колірна температура | 4000 К |
| Кут свічення | 270 град. |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колірна температура | 4000К |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 240 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Силікон |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Робоче положення | Вертикальне |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 37 мм |
| Діаметр | 12 мм |