

68 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світлодіодна лампа це хороша альтернатива капсульних галогенних ламп типу G4 "капсула". 28 мм без ножки, 37 мм с ножкой, диаметр 12 мм
Є аналогом лампи розжарювання 24W.
Має приємне для очей нейтральне світіння (денне світло) без шкідливої пульсації.
Продукція ТМ "Feron" - це використання передових технологій, і в той же час, оптимальне співвідношення ціни і якості.
|
Миттєво вмикається і забезпечує стабільне рівномірне світіння без відблисків і мерехтінь, відсутнє інфрачервоне та ультрафіолетове випромінювання. Має високу світловіддачу і великий кут розсіювання світла. |
|
|
Дозволяє заощадити до 90% електроенергії в порівнянні з лампами розжарювання і до 40% у порівнянні з енергозберігаючими лампами. |
|
|
Є екологічно безпечною, не містить ртуті та інших шкідливих речовин, не вимагає спеціальної утилізації. |
|
|
Корпус виконаний з термостійкого силікону, не змінює своїх якісних і естетичних характеристик у процесі експлуатації. |
|
Широкий спектр застосування: бра,люстри, точкові світильники, декоративне підсвічування та ін |
|
|
Передові технології виготовлення, якісні матеріали та комплектуючі значно збільшують ресурс роботи лампи (до 50 000 годин) |
|
|
Підходять для натяжних стель. |
|
|
|
| споживана потужність | 3 W |
| аналог лампи розжарювання | 24 W |
| тип цоколя | G4 |
| світловий потік | 240 Lm |
| колір світіння | 4000 К (нейтральний білий) |
| кут розсіювання світла | 270° |
| робоча напруга | 230V |
| виробник | Feron |
| країна виробника | Китай |
| ступінь захисту | IP20 |
| габарити | 12*37 мм |
| ресурс роботи | 50 000 годин |
| гарантія | 1 рік |
|
1
|
Індивідуальний підхід і бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка в усі регіони України. |
|
4
|
Знижки для постійних клієнтів та оптових покупців. |
Інтернет-магазин «Світлотехніка !!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими і роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові запитання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення і організують оперативну доставку.
Подивитися асортимент: https://svetotechnika.com.ua/g85540041-lampyferong4
Оформити замовлення на сайті або за телефоном
Консультація менеджера і узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Кількість світлодіодів | 48 шт. |
| Мінімальна колірна температура | 4000 К |
| Потужність | 3 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Штир |
| Кут свічення | 270 град. |
| Форма лампочки | Циліндрична |
| Колір світлодіода | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Цоколь | G4 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 24 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 12 мм |
| Довжина | 37 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Силікон |
| Робоче положення | Вертикальне |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 240 лм |