
86 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість світлодіодів | 66 шт. |
| Напруга | 230 В |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Кут свічення | 200 град. |
| Форма лампочки | Кулька |
| Колір світіння | Білий |
| Цоколь | E27 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 120 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 65 мм |
| Довжина | 134 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1600 лм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній + пластик |
| Споживана потужність (W) | 17 |