


68 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Світлодіодна лампа це гарна альтернатива капсульних галогенних ламп типу G5.3
Є аналогом лампи розжарювання 40W
Має приємне для очей нейтральне світіння (денне світло) без шкідливої пульсації.
Продукція ТМ "Delux" — це використання передових технологій і водночас оптимальне співвідношення ціни та якості.
Внимание! Вимагає правильного під'єднання знижувального трансформатора ACDC.
Переваги Світлодіодна лампа Delux 5W 12V 4100K (білий нейтральний):
|
Миттєво вмикається й забезпечує стабільне рівномірне світіння без відблисків і мерехтіння, немає інфрачервоного та ультрафіолетового випромінювання. Має високу світловидатність і великий кут розсіювання світла. |
|
|
Дає змогу заощадити до 90% електроенергії, порівнюючи з лампами розжарювання й до 40%, порівнюючи з енергоощадними лампами. |
|
|
Є екологічно безпечною, не містить ртуті та інших шкідливих речовин, не потребує спеціальної утилізації. |
|
|
Корпус із термостійкого пластику та кераміки не змінює своїх якісних та естетичних характеристик у процесі експлуатації. |
|
Широкий спектр застосування: бра,люстри, точкові світильники, декоративна підсвітка та ін. |
|
|
Передові технології виготовлення, якісні матеріали та комплектуючі неабияк збільшують ресурс роботи лампи (до 30 000 годин) |
|
|
Підходять для натяжних стель. |
|
|
|
| споживана потужність | 5 W |
| аналог лампи розжарювання | 40 W |
| тип цоколя | G5.3 |
| світловий потік | 500 Lm |
| колір світіння | 4000 К (нейтральний білий) |
| кут розсіювання світла | 270° |
| робоча напруга | 12V ACDC |
| виробник | Delux |
| країна виробника | Китай |
| ступінь захисту | IP20 |
| габарити | 21*43 мм |
| термін експлуатації | 30 000 годин |
| гарантія | 1 рік |
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей світлодіодний світильник за оптовими й роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують, допоможуть оформити замовлення й проводити оперативну доставку.
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delux |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Потужність | 5 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Цоколь | G5.3 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 40 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма лампочки | MR16 |