









495 ₴
Показати оптові ціниПорівняно молода та інноваційна фірма Хіaomі встигла завоювати повагу не тільки у сфері виробництва мобільних пристроїв, але й досягла розроблень мобільних джерел живлення для заряджання портативних пристроїв.
Пристрій обладнане сучасними вихідними інтерфейсами у відповідність з останніми розробками моделей смартфонів і планшетів. Має функцію швидкого заряджання.
У виробі використовуються Li-Pol акумулятори, що робить процес заряджання швидким і зручним.
| Бренд | Yajiya |
| Місткість | 4-6годин |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Вихідні інтерфеqси | мережа 220 вольт |
| Кількість акку | 3шт |
| Сила струму входу | |
| Вихідна напруга | 230В |
| Функція швидкого заряджання QC 3.0 | Да |
| Індикація | є |
| Кількість сегментів заряду | 62 |
| Кількість режимів | 2 |
| Захист від | перезаряджання, від повного розряджання, від короткого замикання, від перегрівання та підвищеного струму. |
| Сфера застосування | освітлення |
| Перехідник у комплекті | так |
| Максимальна вихідна потужність | 10 Вт |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Колір | білий |
| Розмір | 400х90х45мм |
| Вага | 440г |
| Комплектація | Power Master, кабель, посібник. |
Замовити: Акумуляторний світильник Power Master 62 диода с зарядкой від мережи 220V довжина 40см
1. Зателефонувати телефоном +3805654537 і залишити замовлення у вушній формі
2. Натиснути кнопку "Купити" — і ми з Вами зв'яжемося впродовж 15-20 хвилин.

Ми на лінії з 9-00 до 20-00 — телефонуєте
Ченемо ваші замовлення!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Power Master |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Тип живлення | Батарейки, Акумулятор |
| Вага | 440 г |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Кількість світлодіодів | 62 |
| Час заряджання акумулятора | 8 годин |
| Колір | Білий |
| Довжина | 400.0 |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота мм | 45 |
| Довжина | 400 |
| Ширина | 90 мм |
| Термін служби | 5 час |
| Напруга | 5 |
| Колір корпусу | Білий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип освітлення | Світильник |
| Джерело світла | LED module |
| Колір розсіювача | Білий |
| Час роботи в аварійному режимі | 5 час |
| Кількість сторін підсвічування | 1 |
| Довжина мм | 400 мм |
| ширина мм | 90 |