




540 ₴
Показати оптові ціниАкумуляторний світильник PT-725 32 діоди має корпус з білого пластику та має 32 светодиодов. Вбудований в акумуляторний світильник PT-725 32 діоди акумулятор типу Lithium 3,7V має ємність 3600 мА·год, що забезпечує безперервне освітлення впродовж 8 год після вимкнення від мережі.
Ченемо ваші замовлення!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Power Master |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 500 г |
| Час роботи | 8 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дальність світлового променя | 3 м |
| Довжина | 240 мм |
| Кількість світлодіодів | 32 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Світловий потік | 500 лм |
| Стан | Новий |
| Тип діода | LED |
| Тип заряду | USB |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип ліхтаря | Підвісний |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Термін служби | 5 час |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Колір корпусу | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 30 |
| Висота мм | 30 |
| Довжина мм | 240 мм |
| ширина мм | 65 |