









581 ₴
Показати оптові ціниНеобхідна річ під час блекаутів.
Настільна лампа з акумулятором WINBOSS 1958 LED — стильне й економне з можливістю регулювання яскравості та кольоровості. Лампа компактна та має тривалий термін експлуатації.
Функціональне призначення лампи — для роботи та навчання. Підходить для читання.
Корпус виготовлений з екологічно безпечного високоякісного білого пластику.
В лампі є кілька відділів для канцелярії, що дуже зручно, адже на робочому столі можна використовувати набагато менше додаткових предметів.
Пристосована для розміщення на робочому столі та призначений для його освітлення. Рухома конструкція лампи дає змогу спрямовувати світло в потрібному напрямку.
Реалізована можливість регулювання яскравості та зміни колірності світла, що сприяє зменшенню навантаження на органи зору в різних умовах і різних типів діяльності.
Акумуляторна лампа WINBOSS 1958 LED має корпус з білого пластику та має 40 світлодіодів. У лампу WINBOSS 1958 LED вбудовані два акумулятора типу 18650 Lithium місткістю 2 А·год, який забезпечує безперервну роботу 5-8 годин. Дуже ВАЖЛИВО, що акумулятор у лампі WINBOSS 1958 LED можна поміняти як батарейку. Вартість запасного акумулятора типу 18650 Lithium місткістю 2 А приблизно 100 грн. І ви можете замовити його разом із настільною лампою в нашому магазині. Тоді акумуляторна лампа WINBOSS 1958 LED слугуватиме вам багато-багато років.
Тобто можна дістати акумулятори, і вставити інши заряджени.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 40 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Потужність лампи | 7 Вт |
| Напруга мережі | П'ять |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Китайча |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колірна температура | 4100K |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Світловий потік | 370 лм |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колір плафона | Білий |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Управління | Сенсорне |
| Споживана потужність | 4 Вт |
| Напруга живлення | 5В |
| Форма світильника | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 320 мм |
| Діаметр | 110 мм |
| Вага | 500 г |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |