






57 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Лампа LB-153 призначена для різних типів світильників: стельових, настінних, декоративних, підвісних систем та інших.
Є аналогом лампи розжарювання потужністю 50 Вт.
Вона може використовуватися як для основного, так і декоративного освітлення в житлових, торгових та адміністративних приміщеннях, кафе, ресторанах, готелях тощо.
Завдяки компактним розмірам лампи за висотою вона може бути використана в світильниках, які встановлюються на підвісні стелі з обмеженим міжстельовим простором.

|
Миттєво вмикається й забезпечує стабільне рівномірне світіння без відблисків і мерехтіння, немає інфрачервоного та ультрафіолетового випромінювання. |
|
|
Дає змогу заощадити до 90% електроенергії, порівнюючи з лампами розжарювання й до 40% проти енергоощадних ламп. |
|
|
Є екологічно безпечною, не містить ртуті та інших шкідливих речовин, не потребує спеціальної утилізації. |
|
|
Великий розсіювальний тепловідвід |
|
Вбудований IC-драйвер захищає лампу від перепадів напруги та забезпечує її стабільну роботу в діапазоні 160V-250V. |
|||||||||||||||||||||||||||||
|
Передові технології виготовлення, якісні матеріали та комплектуючі неабияк збільшують ресурс роботи лампи (до 25 000 годин) |
|||||||||||||||||||||||||||||
|
Має компактні розміри та невеликий кут розсіювання світла, може використовуватися в точкових, трекових та інших світильниках із патроном GX53. |
|||||||||||||||||||||||||||||
|
|
|
|
1
|
Індивідуальний підхід та бездоганний сервіс. |
|
2
|
Професійна консультація експерта з усіх питань. |
|
3
|
Швидка доставка у всі регіони України. |
|
4
|
Скидки для постійних клієнтів і гуртових покупців. |
Інтернет-магазин «Світотехніка!!!!» реалізує цей товар за оптовими та роздрібними цінами, а якщо у вас виникнуть додаткові питання — менеджери проконсультують замовлення й організують оперативну доставку.
Подивитися асортимент: https://svetotechnika.com.ua/g85540264-lampy-mr16-g53
Оформити замовлення на сайті або телефоном
Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Кругова |
| Колір світлодіода | Білий |
| Цоколь | GX53 |
| Потужність | 7 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 70 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Кут свічення | 120 град. |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колірна температура | 4000К |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 650 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 73 мм |